Кабинеты адвоката находятся в Оболонском, Соломенском и Святошинском районах

 

Як зекономити на оплаті за газ?

Тетяна БОДНЯ 
"Урядовий Кур'єр"
23 липня 2014 року
 
— Живу в гуртожитку. Квартира приватизована. В нас на поверсі є загальна кухня, якою я та більшість мешканців поверху не користуємося. Проте ціна за газопостачання розподіляється на кожну квартиру. Я 10 років не ходив на загальну кухню, відтоді перестав платити за газ. У зв’язку з цим у мене на сьогодні борг за газ 3000 грн. Як відмовитися від цього газу, щоб мені не приходила щомісячна плата за нього?

О. ЄРМАКОВ, 
Харківська обл.


Консультує Вадим ПРОКОПЕНКО, 
адвокат:

— Відповідно до пункту 6 Правил надання населенню послуг з газопостачання, газопостачання припиняється на підставі подання споживачем письмової заяви. Отже, для припинення газопостачання необхідно письмово звернутися до газопостачальної організації з відповідною заявою.

Відмова споживачеві в припиненні газопостачання або відключенні окремих газових приладів, пристроїв та проведенні перерахунку плати за фактично надані послуги з газопостачання у разі відсутності лічильника газу з боку газопостачальних та газорозподільних підприємств, відповідно до пункту 36 Правил надання населенню послуг з газопостачання, не допускається.


скачать dle 12.0
Метки:

 

 

 

Время работы:
Пн-Пт, с 9-00 до 19-00, в выходные по договоренности. Контакты. Схема проезда. Форма обратной связи.

 

Телеканал Интер - Эксперт адвокат Вадим Прокопенко - Как выбрать вкусные и качественные сосиски | ПРАВИЛА ВЫЖИВАНИЯ ВЫПУСК 25 (20.30) за 05.05.19 Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - Перші про головне. Ранок. (9.00) за 31.08.17 Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - Небезпечні вікна. Як вберегти дитину від падіння? Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - Маршрутки vs пасажири - як відстояти свої права у транспорті? Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка щодо Компенсації за зламану ногу. Як відсудити гроші? 1+1 ТСН - Комментарий адвоката Вадима Прокопенка по Закону "Про Національну поліцію"

Услуги адвоката в Киеве и Киевской области Украины

Адвокат Прокопенко Вадим!
- Юридическая консультация.
- Защита прав клиента в суде.
- Определение стратегии по защите интересов.
- Споры связанные с ДТП.
- Споры по недвижимости.
- Трудовые споры.
- Семейные споры.
- Налоговые и таможенные споры.
- Защита по уголовным делам.
- Посещение подзащитного в сизо.
- Составление искового заявления, апелляции, адвокатского запроса.

 

 

         Юридические услуги

 

 

Рейтинг адвоката Вадима Прокопенко

 

  

 

 

Районы Киева

 

     Адвокат в Киеве

                           Адвокат
     Вадим Викторович Прокопенко