Кабинеты адвоката находятся в Оболонском, Соломенском и Святошинском районах

 

«ШТРАФ ЗА ЕВАКУАЦІЮ АВТО ПОВЕРТАЮТЬ ЗА РІШЕННЯМ СУДУ»

 

«ШТРАФ ЗА ЕВАКУАЦІЮ АВТО ПОВЕРТАЮТЬ ЗА РІШЕННЯМ СУДУ»

 

 «ГАЗЕТА ПО-УКРАЇНСЬКИ».

 

Субота, 8 вересня 2007 р. № 162 (445)

 

  

 

 

    Своє авто киянин В'ячеслав Остаповець при­паркував біля Лісового ринку на вул. Братиславській о дру­гій годині пополудні. Повернувся за кілька хвилин. Бачить -  його "маз­ду" вже повантажили на автоева­куатор.

 

   - Я зупинився здати долари у вулич­ному пункті обміну, - пояснює. - Упо­рався не довше як за З хвилини.

 

   Евакуатори запропонували відкупити­ся за 350 грн. Обіцяли спустити машину і не виписувати квитанцій. В'ячеслав від­мовився.

 

   - Вирішив довести, що вони не пра­ві, - каже. - Я ж не залишав машину, а лише зупинився на пару хвилин.

 

   "Мазду" повезли на штраф-майданчик поблизу Севастопольської площі. В'яче­слав поїхав туди маршруткою. На штраф-майданчику йому видали копію протоко­лу і чек - уже на 650 грн. Ще вимагали 10 грн за стоянку, хоч легковик пробув там менш ніж годину.

 

   - Сказали, що везли мою машину че­рез Московський міст і намотали 50 кіло­метрів. Тому я повинен заплатити штраф 350 гривень -  за стоянку в забороненому місці, ще й 300 гривень за доставку, -  обурюється чоловік. -  У протоколі не­розбірливо написано прізвище інспекто­ра. А на чеку з переносного апарата є ли­ше загальна сума.

 

   Остаповець вирішив подати до суду на евакуаторів. Бо шкода втрачати гроші. Знаку "Стоянка заборонена" біля ринку він не бачив.

 

   - Нема тут що оскаржувати,  - комен­тує заступник директора підприємства "Київтранспарксервіс" Костянтин Красавін. - І кілометраж нарахували правильно. Автоевакуатор виїжджає зі штрафмайданчика й повертається туди ж.

 

   Тому відстань подвоюється. Евакуйо­вану машину везуть 15 кілометрів, а платити треба за 30. Такі закони.

 

   За першу добу на штрафмайданчику беруть 17 грн, за кожну наступ­ну  - 10 грн. Завантаження і виванта­ження авто також оплачує його власник. Вартість доставки на май­данчик залежить від об'єму двигуна і віку машини. Штраф чималий, зате іншим разом водій не кидатиме ма­шину де заманеться, вважає Красавін. Без автоевакуаторів рух зупи­ниться. Неправильно припарковані машини заважають прибирати доро­ги. Тому в Києві щодня евакуюють сотню легковиків.

 

   Автомобіліст має достатньо шансів перемогти в суді, запевняє юрист правової компанії "Наша справа" Вадим Прокопенко. Каже, Ос­таповець може довести, що лише зу­пинився, а не припаркувався на три­валий час. Відповідно до тлумачення тер­мінів у Правилах дорожнього руху, зупинкою є припинення руху тран­спортного засобу до 5 хвилин, — по­яснює юрист. — Отже, стоянка три­ває більш ніж 5 хвилин. Оскаржувати незаконну евакуацію автомобіля треба в прокуратурі і су­ді. Однак для цього потрібні свідки. - Крім того, у суді водій дає влас­ні пояснення, показує протокол,  - продовжує Вадим Прокопенко.  - Треба самостійно зробити замі­рювання відстані від ринку до штрафмайданчика. Або вимагати довідку про це в "Київавтодорі" чи у службі таксі. Евакуаторам доведеться поверну­ти несправедливо накладений штраф і відшкодувати моральні збитки.

 

Анна ІЛЬЮК

 

скачать dle 12.0
Метки:

 

 

F UA

 

Время работы:
Пн-Пт, с 9-00 до 19-00, в выходные по договоренности. Контакты. Схема проезда. Форма обратной связи.

 

Телеканал Интер - Эксперт адвокат Вадим Прокопенко - Как выбрать вкусные и качественные сосиски | ПРАВИЛА ВЫЖИВАНИЯ ВЫПУСК 25 (20.30) за 05.05.19 Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - Перші про головне. Ранок. (9.00) за 31.08.17 Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - Небезпечні вікна. Як вберегти дитину від падіння? Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - Маршрутки vs пасажири - як відстояти свої права у транспорті? Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка щодо Компенсації за зламану ногу. Як відсудити гроші? 1+1 ТСН - Комментарий адвоката Вадима Прокопенка по Закону "Про Національну поліцію"

 

Rozetka UA

 

Услуги адвоката в Киеве и Киевской области Украины

Адвокат Прокопенко Вадим!
- Юридическая консультация.
- Защита прав клиента в суде.
- Определение стратегии по защите интересов.
- Споры связанные с ДТП.
- Споры по недвижимости.
- Трудовые споры.
- Семейные споры.
- Налоговые и таможенные споры.
- Защита по уголовным делам.
- Посещение подзащитного в сизо.
- Составление искового заявления, апелляции, адвокатского запроса.

 

 

         Юридические услуги

 

 

Рейтинг адвоката Вадима Прокопенко

 

  

 

 

Районы Киева

 

     Адвокат в Киеве

                           Адвокат
     Вадим Викторович Прокопенко