Кабинеты адвоката находятся в Оболонском, Соломенском и Святошинском районах

 

Науково-практичний коментар до ст. 216 Кодексу про адміністративні правопорушення України


Стаття 216. Правомочність засідань колегіальних органів

Правомочність засідань інших колегіальних органів, уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення, встановлюється законодавством України.
 

Коментар:
 

Залежно від порядку вирішення підвідомчих питань органи виконавчої влади поділяються на єдиноначальні та колегіальні. Адміністративні комісії є колегіальним органом. На чолі колегіального органу стоїть група осіб, які входять до складу цього органу, тобто є організаційно і юридично оформленими (ч. 1 ст. 215 КпАП). Основні питання, які віднесені до компетенції такого органу, обговорюються та вирішуються на засіданнях колективно. Для винесення рішення з обговорюваного питання необхідно мати кворум. Саме такий кворум встановлюється цією статтею для розгляду справ про адміністративні правопорушення адміністративними комісіями - не менш половини членів її складу, виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад - не менш двох третин від загального складу виконавчого комітету.

Принцип колегіальності має на меті знизити вплив суб'єктивного фактору при розгляді справи. Колегіальність дає змогу правильно вирішувати найбільш складні питання, підвищує рівень об'єктивності і залучення досвіду.

Згідно із принципом законності лише при додержанні вимог цієї статті рішення колегіальних органів при розгляді справ про адміністративні правопорушення будуть мати юридичну силу.

З метою оптимізації законодавства, а також у зв'язку з тим, що інші колегіальні органи, уповноважені розглядати справи про адміністративні правопорушення, займаються розглядом справ поряд із основними своїми функціями, діяльність таких органів регулюється законодавством України.
скачать dle 12.0
Метки:

 

 

 

Время работы:
Пн-Пт, с 9-00 до 19-00, в выходные по договоренности. Контакты. Схема проезда. Форма обратной связи.

 

Телеканал Интер - Эксперт адвокат Вадим Прокопенко - Как выбрать вкусные и качественные сосиски | ПРАВИЛА ВЫЖИВАНИЯ ВЫПУСК 25 (20.30) за 05.05.19 Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - Перші про головне. Ранок. (9.00) за 31.08.17 Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - Небезпечні вікна. Як вберегти дитину від падіння? Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - Маршрутки vs пасажири - як відстояти свої права у транспорті? Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка щодо Компенсації за зламану ногу. Як відсудити гроші? 1+1 ТСН - Комментарий адвоката Вадима Прокопенка по Закону "Про Національну поліцію"

Услуги адвоката в Киеве и Киевской области Украины

Адвокат Прокопенко Вадим!
- Юридическая консультация.
- Защита прав клиента в суде.
- Определение стратегии по защите интересов.
- Споры связанные с ДТП.
- Споры по недвижимости.
- Трудовые споры.
- Семейные споры.
- Налоговые и таможенные споры.
- Защита по уголовным делам.
- Посещение подзащитного в сизо.
- Составление искового заявления, апелляции, адвокатского запроса.

 

 

         Юридические услуги

 

 

Рейтинг адвоката Вадима Прокопенко

 

  

 

 

Районы Киева

 

     Адвокат в Киеве

                           Адвокат
     Вадим Викторович Прокопенко