Кабинеты адвоката находятся в Оболонском, Соломенском и Святошинском районах

 

Науково-практичний коментар до ст. 188-40 Кодексу про адміністративні правопорушення України

Стаття 188-40. Невиконання законних вимог Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Невиконання законних вимог Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини -

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
 
Коментар:
 
 
Як зазначається на офіційному сайті Омбудсмена України, 10 липня 2015 року суддею Дарницького районного суду м. Києва розглянуто матеріали, що надійшли від Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, про притягнення до адміністративної відповідальності керівника одного з підприємств у сфері хостинг-провайдингу за невиконання законних вимог Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Підставою для складання протоколу про притягнення директора до адміністративної відповідальності за статтею 188-40 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Невиконання законних вимог Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини») та передачі матеріалів на розгляд до Дарницького районного суду міста Києва стала фактична відмова директора підприємства надати інформацію на запит Представника Уповноваженого з питань захисту персональних даних Маркіяна Бема, що перешкоджало належному розгляду Уповноваженим звернення заявника.

За результатами розгляду судової справи, суддя Дарницького районного суду м. Києва видав постанову про притягнення директора підприємства до адміністративної відповідальності, передбаченої статтею 188-40 Кодексу України про адміністративне правопорушення, а саме – невиконання законних вимог Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, що передбачає накладення штрафу на користь держави в розмірі 1700 грн.

Вказана санкція відповідно до статті 188-40 Кодексу України про адміністративні правопорушення є мінімально можливою та зумовлена подальшим виконанням підприємством, що надає послуги у сфері хостинг-провайдингу, законної вимоги Уповноваженого після складання протоколу про адміністративне правопорушення.  
 

скачать dle 12.0
Метки:

 

 

 

Время работы:
Пн-Пт, с 9-00 до 19-00, в выходные по договоренности. Контакты. Схема проезда. Форма обратной связи.

 

Телеканал Интер - Эксперт адвокат Вадим Прокопенко - Как выбрать вкусные и качественные сосиски | ПРАВИЛА ВЫЖИВАНИЯ ВЫПУСК 25 (20.30) за 05.05.19 Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - Перші про головне. Ранок. (9.00) за 31.08.17 Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - Небезпечні вікна. Як вберегти дитину від падіння? Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - Маршрутки vs пасажири - як відстояти свої права у транспорті? Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка щодо Компенсації за зламану ногу. Як відсудити гроші? 1+1 ТСН - Комментарий адвоката Вадима Прокопенка по Закону "Про Національну поліцію"

Услуги адвоката в Киеве и Киевской области Украины

Адвокат Прокопенко Вадим!
- Юридическая консультация.
- Защита прав клиента в суде.
- Определение стратегии по защите интересов.
- Споры связанные с ДТП.
- Споры по недвижимости.
- Трудовые споры.
- Семейные споры.
- Налоговые и таможенные споры.
- Защита по уголовным делам.
- Посещение подзащитного в сизо.
- Составление искового заявления, апелляции, адвокатского запроса.

 

 

         Юридические услуги

 

 

Рейтинг адвоката Вадима Прокопенко

 

  

 

 

Районы Киева

 

     Адвокат в Киеве

                           Адвокат
     Вадим Викторович Прокопенко