Кабинеты адвоката находятся в Оболонском, Соломенском и Святошинском районах

 

Ритуальні послуги

Похоронне бюро та організація поховання - різновид організацій різних форм власності (приватні, муніципальні або державні), що спеціалізуються на наданні похоронних служб.

Як правило, рідні та близькі покійного звертаються до допомоги експертів похоронного бюро тому, що у сім'ї, що зазнала втрату, традиційно немає навичок, знань або сил для виконання великого числа відповідних формальностей.

Число служб, залежить від того, чи є особистий морг чи ні. Якщо немає, то в число служб пропонованих похоронним бюро можуть входити: придбання тіла в морзі, продаж труни і аксесуарів, надання ритуальних служб, транспортування тіла, кремація / розвіювання праху померлого, риття могили і власне поховання, організація та проведення поховання в цілому, виробництво і установка пам'ятників, облаштування поховань, оформлення фізичної допомоги і потрібних документів і інші супутні служби. Якщо у ритуальної служби є особистий морг, то до служб, так само добавдяются: зберігання тіла померлого, підготовка тіла до прощання (включаючи одягання, гоління, гримирование). Переважна безліч ритуальних служб власного моргу не мають, слідчо особливо затребуваним є список служб №1.

Існують так звані громадські похорони, які включають в себе лише транспортування, надання труни і місця поховання. Такі «бюджетні» громадські похорони здійснюють муніципальні унітарні підприємства, як правило для незатребуваних тіл чи для найбідніших верств населення. Даний вид похорону оплачується за рахунок муніципалітету. Інші похорон здійснюються за рахунок рідних і близьких покійного.

Психологи стверджують, що людина, яка працює в похоронній галузі при спілкуванні з замовником повинен відверто співпереживати горю, спільно з тим він повинен робити в максимально повній відповідності з бажаннями родичів покійного. Спеціальних навчальних закладів для підготовки працівників бюро ніде не готують, основи своєї справи вони освоюють через індивідуальний навик, збираючи по крихтах все, що може згодитися в роботі, відвідуючи експозиції похоронної справи, досліджуючи літературу, іноземну навик.

Рентабельність похоронного бізнесу досить висока і становить 60-200% (в залежності від певної країни і регіону).

Існує думка, що, звернувшись за службам до ритуального агенту, дозволено набагато заощадити, тому що існують певні категорії громадян, які мають право на фізичну підтримка і установку монумента за рахунок держави.
скачать dle 12.0
Метки:

 

 

 

Время работы:
Пн-Пт, с 9-00 до 19-00, в выходные по договоренности. Контакты. Схема проезда. Форма обратной связи.

 

Телеканал Інтер - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - - СПОВІДЬ ІГРОМАНА. Стосується кожного. Ефір від 04.07.2019 Телеканал Интер - Эксперт адвокат Вадим Прокопенко - Как выбрать вкусные и качественные сосиски | ПРАВИЛА ВЫЖИВАНИЯ ВЫПУСК 25 (20.30) за 05.05.19 Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - Перші про головне. Ранок. (9.00) за 31.08.17 Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - Небезпечні вікна. Як вберегти дитину від падіння? Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка - Маршрутки vs пасажири - як відстояти свої права у транспорті? Телеканал ZIK - Комментар адвоката Вадима Прокопенка щодо Компенсації за зламану ногу. Як відсудити гроші? 1+1 ТСН - Комментарий адвоката Вадима Прокопенка по Закону "Про Національну поліцію"

 

 

Услуги адвоката в Киеве и Киевской области Украины

Адвокат Прокопенко Вадим!
- Юридическая консультация.
- Защита прав клиента в суде.
- Определение стратегии по защите интересов.
- Споры связанные с ДТП.
- Споры по недвижимости.
- Трудовые споры.
- Семейные споры.
- Налоговые и таможенные споры.
- Защита по уголовным делам.
- Посещение подзащитного в сизо.
- Составление искового заявления, апелляции, адвокатского запроса.

 

 

         Юридические услуги

 

 

Рейтинг адвоката Вадима Прокопенко

 

  

 

 

Районы Киева

 

     Адвокат в Киеве

                           Адвокат
     Вадим Викторович Прокопенко